LynxEye brand consultants
Login English Swedish

lynxeye_grafiskaloggor_231008

KUNDER & CASES

LynxEye arbejder med de førende virksomheder på tværs af industrier, kategorier og geografiske regioner. Vi arbejder med FMCG, detailhandlere, teleselskaber, banker og finansielle kunder i Europa, Nord- og Sydamerika, Sydafrika, Indien og Kina. Vi er specialister i Total Brand Management, og ikke i en bestemt industri eller region, og vi tror på, at en af vores vigtigste roller, er at hente ny inspiration fra forskellige kategorier og situationer for at løse et givet problem.

I alle vores projekter fokuserer vi på at skabe et nært samarbejde med vores kunder. Vi ved, at de spørgsmål, som vi arbejder med, påvirker mange personer i organisationen, og derfor agerar vi med respekt og et stort ansvar. Vi ved også, at hvis vi ikke får al viden fra vores kunder, vil vores projekter fejle. Derfor mener vi, at vores projekters succes for en stor del afhænger af, om vi tager ordentlig vare på de kompetencer, erfaringer og passion som medarbejderne besidder. Ved at kombinere delagtighed med tydelig ledelse får vi muligheden for at opnå de bedst mulige resultater. Du kan se mere om dette under de respektive cases, for eksempel på hvordan vi har hjulpet forskellige virksomheder.



Phone: +45 5312 0672    Fax: +46-8-411 99 01    E-mail: info@lynxeye.com     Visiting & Mailing Address: LynxEye AB, Esplanaden 34A, 2. sal, DK 1263 Copenhagen K, Denmark